برای ورود به حساب کاربری خود کلیک کنید: ورود

فایل گیر - مستقیم کننده لینک ها
شنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۳   Filegir on Facebook Filegir on Instagramپرسش و پاسخ های متداول


لینک مستقیم چیست؟
لینک هایی که با یک کلیک قابل دانلود شدن باشند، با کلیک کردن روی این لینک ها هیچ صفحه اضافی و تبلیغاتی دیگری در مرورگر کاربر باز نمی شود و مرورگر بلافاصله دانلود را شروع می کند، لینک های مستقیم را می توان مستقیما به دانلود منیجر داد برای دانلود کردن طبق برنامه زمانی.
لینک های فایل گیر لینک مستقیم هستند.
قابلیت Resume لینک چیست؟
لینک هایی که قابلیت Resume دارند این برتری را دارند که اگر کاربر در حین دانلود این لینک ها ارتباط اینترنتش را قطع کند، در فرصت های بعدی قادر خواهد بود دانلود نیمه کاره خود را از همان درصدی که سری قبل دریافت کرده بود ادامه دهد، در غیر این صورت، یعنی اگر لینک قابلیت Resume نداشته باشد، کاربر در صورت قطع ارتباط ناچارا باید لینک را از ابتدا و 0% دانلود کند.
لینک های فایل گیر قابلیت Resume دارند.
برای دانلود لینک هایی که مستقیم نیستند و قابلیت Resume ندارند چه راه هایی وجود دارد؟
اغلب لینک هایی که در اینترنت به اشتراک گذاشته می شوند، لینک های غیر مستقیم هستند، اما علت چیست؟ سایت هایی در نقاط مختلف دنیا وجود دارند که مخصوص نگهداری فایل ها هستند (به عنوان مثال سایت رپیدشیر)، ابعاد کار هر کدام این سایت های برای نگهداری فایل ها، در حد هزاران سرور با ظرفیت نگهداری چندین پتا بایت فایل است، بالطبع این تشکیلات عظیم هزینه های بسیاری در بر دارد، با توجه به اینکه غالبا آپلود کردن فایل روی اینگونه سایت ها رایگان هست، بنابراین می بایست جبران هزینه ها و همینطور درآمد حاصله از فعالیت اینگونه سایت ها از بخش دانلود کاربران حاصل شود، به این دلیل این تیپ سایت ها ابدا لینک مستقیم دانلود فایل ها را بصورت رایگان در اختیار کاربر قرار نمی دهند، اگر بخواهید بصورت رایگان از این سایت ها دانلود کنید، با یک لینک غیر مستقیم و بدون قابلیت رزیوم مواجه هستید که علاوه بر محدودیت های موجود برای دانلود این لینک از قبیل دانلود با فقط یک کانکشن، محدود بودن سرعت دانلود، دانلود فقط یک لینک بطور همزمان، شما با محدودیت های دیگری از قبیل وجود زمان انتظار برای دانلود دو لینک بطور متوالی و محدودیت حجمی دانلود روزانه یا حتی در مواقعی محدودیت حجمی دانلود در یک ساعت مواجه هستید، بنابراین برای یک دانلود خوب و راحت شما مجبور خواهید بود اکانت پریمیوم آن سایت ها را تهیه کنید که معمولا بطور متوسط هزینه اشتراک پریمیوم این سایت ها چیزی حدود 10 تا 15 دلار در ماه هست. مشکل اینجاست که داشتن اکانت یک یا دو سایت به تنهایی برای یک کاربر ایرانی برطرف کننده تمام نیازهای دانلودش نیست، علیرغم هزینه زیادی که باید در قبالش بپردازد، چون تنوع لینک های دانلود در اینترنت امروزه زیاد شده و فایل های مورد نیاز کاربران همه در فقط یک یا دو سایت میزبانی نمی شوند.
سایتی مثل فایل گیر مهمترین مزیتی که برای کاربر دارد این است که دانلود مستقیم از تعداد زیادی از سایت های تراز اول پولی را بصورت یکجا و فقط با یک اکانت برای کاربر به ارمغان می آورد و صرفه جویی بسیار قابل توجهی در وقت و هزینه های کاربر می کند.
نحوه کار با فایل گیر برای مستقیم کردن یک لینک به چه صورت است؟
خیلی ساده، به صفحه اصلی فایل گیر (خانه) مراجعه کنید، در کادر وسط صفحه لینک خود را وارد کنید و روی دکمه دانلود کلیک کنید، فایل شروع به انتقال به سایت فایل گیر می کند و انتقال بصورت سرور به سرور با سرعت خیلی بالا انجام می شود، در حین انتقال هم لزومی به برقراری ارتباط شما برای مشاهده مراحل انتقال وجود ندارد، چه شما توسط مرورگر خود شاهد روند انتقال فایل باشید چه نباشید فایل به طور کامل به فایل گیر منتقل می شود و در آخر لینک مستقیم شده را که از سایت فایل گیر است به شما تحویل می دهد، اگر شما از قبل پنجره مرورگر را بسته باشید می توانید در فرصت بعدی با مراجعه به قسمت فایل منیجر، لینک مستقیم فایل خود را تحویل بگیرید و راحت دانلود کنید.
کاربرد گزینه دانلود گروهی چیست؟
دانلود گروهی برای صرفه جویی در وقت شما طراحی شده است، شما می توانید از قبل یک لیست از لینک هایی که قصد دانلودشان را دارید آماده کنید و با مراجعه به قسمت دانلود گروهی همه این لینک ها را با هم وارد کنید، فقط توجه کنید برای تفکیک هر لینک از لینک دیگری باید هر لینک را در یک سطر بنویسید، با فشردن دکمه دانلود به صفحه بعدی منتقل می شوید که لینک های شما را بصورت تفکیک شده در یک جدولی نشان می دهد، اینجا نیز روی دکمه شروع دانلود کلیک کنید، تمام لینک ها به ترتیب از بالای لیست یکی یکی و پشت سر هم شروع به دانلود و انتقال به فایل گیر می کنند، توجه داشته باشید در این قسمت شما نباید ارتباط اینترنت خود را قطع کنید، به این خاطر که درخواست دانلود هر لینک توسط یک جاوا اسکریپت از مرورگر شما به فایل گیر ارسال می شود، شما می توانید از طریق مرورگر خود روند مستقیم شدن لینک ها را دنبال کنید، هر لینکی که در جدول لینک های شما موجود هست در کنارش وضعیت انتقالش نوشته شده است، لینکی هم که در همان لحظه در حال انتقال باشد در پایین صفحه روند انتقالش با درصد در حال نمایش خواهد بود.
فایل های مستقیم شده من چه خصوصیاتی دارند؟
فایل های مستقیم شده شما کاملا شخصی هستند و کسی به غیر از شما دسترسی به این فایل ها ندارد. هر فایل به مدت 15 روز تمام پس از لحظه انتقال به فایل گیر، روی سایت فایل گیر باقی می ماند و در این مدت امکان دانلود آن را بصورت مستقیم و با قابلیت رزیوم دارید، اگر چنانچه در مدت 15 روز فرصت نمی کنید فایلی را بطور کامل دانلود کنید، می توانید آن فایل را قبل از منقضی و حذف شدن از سرور فایل گیر، افزایش ماندگاری دهید، افزایش ماندگاری فایل در قسمت فایل منیجر جزء ابزارهای مدیریتی فایل است، به ازای هر 15 روز افزایش ماندگاری یک فایل، نیمی از حجم آن فایل از ترافیک کاربر کسر می شود.
آیا امکان مدیریت فایل های خود را دارم؟
بله، مدیریت فایل از گزینه های بسیار کاربردی برای شما خواهد بود، شما در قسمت فایل های من لیست تمام فایل های مستقیم شده خود را در جدولی مشاهده می کنید، کنار نام هر فایل یک چک باکس قرار دارد که می توانید تعدادی از این فایل ها را به دلخواه با تیک زدن چک باکس انتخاب کنید و اعمال مدیریت مورد نظر را بر روی این فایل های انتخاب شده انجام دهید. اعمال مدیریتی نیز شامل تغییر نام فایل، حذف فایل، افزایش ماندگاری فایل، تکه تکه کردن فایل، ایجاد آرشیو zip، مشاهده MD5 Hash فایل، مشاهده SHA1 Hash فایل، مشاهده لینک مستقیم و مشاهده لینک مبداء فایل ها است، در این بین تغییر نام فایل بسیار کاربردی است، چرا که در مواردی شما پس از مستقیم کردن لینک قادر به دانلود فایل نیستید، این امر به علت وجود کاراکترهای خاصی در نام فایل هست، در اینگونه موارد شما با تغییر نام فایل می توانید فایل مستقیم شده خود را به راحتی دانلود کنید. ضمنا در قسمت فایل منیجر شما قادر هستید در فایل های خود جستجو کنید، یا اینکه آنها را بر اساس نام فایل، حجم فایل و تاریخ انتقال به فایل گیر مرتب کنید تا با سهولت بیشتر به مدیریت فایل ها بپردازید.
چگونه می توانم یک حساب کاربری در فایل گیر داشته باشم؟
اگر با یوزر test در فایل گیر لوگین هستید دکمه خروج را بزنید تا از منوهای بالای سایت گزینه ثبت نام را ببینید و روی آن کلیک کنید. در فرم ثبت نام توضیحات لازم برای چگونگی وارد کردن فیلدها نوشته شده، طبق همان توضیحات نام کاربری و رمز عبور و ایمیل را بنویسید و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید، بلافاصله می بایست همچین پیغامی دریافت کنید: "ثبت نام اولیه با موفقیت انجام شد. برای ورود به سایت نیاز هست به ایمیل خود مراجعه کنید، یک ایمیل از طرف سایت برایتان ارسال شده است که حاوی لینک فعالسازی آیدی شماست." طبق این توضیح اکنون باید به اینباکس ایمیل خود مراجعه کنید، یک ایمیل از طرف FileGir و با عنوان FileGir Account Confirmation برایتان ارسال شده است، آن را باز کنید و روی لینکی که در متن ایمیل وجود دارد کلیک کنید، بلافاصله آیدی شما فعال می شود و این پیغام را در صفحه مرورگر دریافت می کنید: "آیدی شما با موفقیت تایید شده است ..." در صورتیکه برای ورود به سایت با مشکل مواجه شدید به ایمیل خود مراجعه کنید، نام کاربری و رمز عبور صحیح برایتان ارسال شده است. اکنون حساب کاربری شما آماده است و می توانید نسبت به خرید ترافیک اقدام کنید تا اکانتتان شارژ شود و امکان استفاده پریمیوم از فایل گیر را داشته باشید.
ایمیل فعال سازی آیدی را دریافت نکردم، مشکل چیست؟
با قاطعیت می توان گفت امکان اینکه ایمیل از طرف فایل گیر برای شما ارسال نشده باشد وجود ندارد، می بایست مشکل را از سمت ایمیل خود جستجو کنید، ممکن است شما در هنگام ثبت نام ایمیل خود را به درستی وارد نکرده باشید که می توانید مجددا مراحل ثبت نام را تست کنید و ببینید سایت اجازه انتخاب همان ایمیل را به شما می دهد یا خیر، در حالتی دیگر ممکن است ایمیل سایت بنا به دلایلی به فولدر اسپم ایمیلتان ارسال شده باشد، آن را هم چک کنید، اگر ایمیل سایت را در اسپم دریافت کرده بودید دقت کنید حتما بعد از باز کردن ایمیل، از دکمه های بالا روی Not Spam کلیک کنید تا ایمیل به اینباکس منتقل شود و دفعات بعد برای دریافت ایمیل های سایت مشکلی نداشته باشید و در اینباکس دریافت کنید.
لینک فعال سازی حساب کاربری در آینده هم مورد استفاده ام قرار می گیرد؟
خیر، وقتی شما برای اولین بار روی لینک فعال سازی کلیک می کنید، بلافاصله آیدی شما فعال می شود و همزمان لینک فعال سازی اعتبار خود را از دست می دهد، بطوریکه اگر دفعات بعد روی آن کلیک کنید با این پیغام مواجه می شوید: "خطا! کد فعالسازی آیدی شما صحیح نیست. در صورت تکرار این مشکل با پشتیبانی سایت تماس بگیرید." که مهم نیست و تاثیری روی فعال یا غیر فعال کردن آیدی شما ندارد.
نحوه خرید اکانت فایل گیر چگونه است؟
خیلی ساده و سریع، شما ابتدا در سایت ثبت نام می کنید و با نام کاربری خود وارد سایت می شوید، سپس از منوهای بالای سایت روی گزینه خرید ترافیک کلیک می کنید، سه روش برای خرید وجود دارد که بهترین و سریع ترین روش، خرید آنلاین است.
خرید آنلاین که پیشنهاد شماست، نکته خاصی ندارد؟
چرا، بهتر است یک بار این چند خط توضیحات مختصر را بخوانید، یا اینکه این صفحه را در هنگام پرداخت آنلاین باز بگذارید تا طبق توضیحات پیش بروید:
1- در صفحه خرید ترافیک ابتدا روی پلان حجمی مورد نظر خود کلیک کنید.
2- به سایت زرین پال برای پرداخت آنلاین منتقل می شوید، در آنجا مشخصات سبد خرید شما نوشته شده است.
3- حال می توانید برای پرداخت، درگاه بانکی دلخواه خود را برای پرداخت آنلاین انتخاب کنید.
4- با این کار به سایت کاملا امن درگاه پرداخت آنلاین بانک منتقل می شوید و مشخصات کارت خود را وارد می کنید.
5- پس از اتمام این مرحله و کلیک روی دکمه پرداخت به سایت زرین پال منتقل می شوید که اگر تراکنش با موفقیت انجام شده باشد شما جزییات تراکنش موفق خود را مشاهده خواهید کرد.
6- همه چیز تمام نشده است! فراموش نکنید تا اینجای کار فقط پرداخت را انجام داده اید، حالا برای اینکه این پرداخت موفق شما منجر به شارژ شدن حساب کاربری شما در فایل گیر شود حتما باید در پایین همان صفحه تراکنش موفق در زرین پال، روی دکمه بازگشت به سایت فروشنده کلیک کنید.
7- در این لحظه به فایل گیر منتقل می شوید و پیغامی در صفحه مرورگر دریافت می کنید که می گوید حجم مورد نظر به پنلتان اضافه شده است.
کل انجام یک خرید از اول تا آخر ظرف 1 الی 2 دقیقه قابل انجام است و هیچ کارمزد اضافه ای از حساب شما کسر نمی شود، به همین دلیل بهترین و ساده ترین روش پرداخت به شمار می رود.
رمز خرید اینترنتی کارتم را هنوز فعال نکردم، پیشنهاد دیگر شما برای پرداخت چیست؟
در صورتیکه امکانات لازم برای پرداخت آنلاین را ندارید می توانید از گزینه دوم برای پرداخت استفاده کنید، شماره حساب و شماره کارت و شماره شبای سایت در همان قسمت خرید ترافیک درج شده است، شما می توانید با مراجعه حضوری به بانک مبلغ را به حساب سایت حواله کنید که در این صورت می بایست کد شعبه مبدا و شماره فیش را برایمان ارسال کنید، یا اینکه با مراجعه به دستگاه های خودپرداز بانکی مبلغ را بصورت کارت به کارت منتقل کنید که در این صورت می بایست 4 رقم آخر شماره کارت خود را برای ما ارسال کنید، پس از ارسال مشخصات واریز برای ما اکانتتان ظرف یک تا 24 ساعت شارژ می شود.
در ایران سکونت ندارم، چطور اکانت فایل گیر را خریداری کنم؟
امکان پرداخت با پیپال برای شما درنظر گرفته شده است، برای خرید از این طریق می توانید از قسمت تماس با ما پلانی را که برای خرید انتخاب کرده اید به ما بگویید تا نحوه پرداخت معادل دلاری یا یورویی آن را برایتان ایمیل کنیم.
ترافیک خریداری شده من چه خصوصیاتی دارد؟ آیا تاریخ انقضاء دارد؟
خیر، یکی از مهمترین خصوصیات اکانت شما همین است که تاریخ انقضایی ندارد، شما به اندازه ترافیکی که خرید کرده اید می توانید به همان حجم، لینک مستقیم کنید، یعنی به همان حجم، فایل ها را به فایل گیر منتقل کنید، چیزی که باعث کم شدن ترافیک باقیمانده شما می شود فقط انتقال فایل از سرورهای دیگر به فایل گیر است، یعنی همان مستقیم کردن لینک، به عبارتی دانلود حتی چند باره یک لینک مستقیم شده چیزی از ترافیک باقیمانده اکانتتان کم نمی کند، شما مادامی که ترافیک باقیمانده در اکانتتان تماما مصرف و صفر نشود، در هر زمانی خواهید توانست آن را مصرف کنید و ما هیچ محدودیت زمانی برای استفاده شما از اکانتتان متصور نشده ایم.
ضریب هاست چیست؟
همانطور که حتما در جریان هستید، برخی هاست ها مثل keep2share دارای ترافیک گرانی هستند، کاربری که از این هاست ها اکانت پریمیوم تهیه می کند مجاز است که با اکانت خود در طول روز حداکثر تا سقف تعیین شده برای اکانتش دانلود کند، از این رو در فایل گیر برای هاست هایی که به این صورت خاص هستند و قیمت تمام شده ترافیک دانلود به ازای هر گیگ از این هاست ها بیش از حد متعارف باشد، ضریبی متناسب با قیمت تمام شده ترافیک دانلود از آن هاست درنظر گرفته شده تا کاربر فایل گیر متناسب با قیمت ترافیک هاست اصلی در فایل گیر هزینه بپردازد و این کمک می کند به حفظ ثبات و تداوم پشتیبانی از هاست های خاص در فایل گیر.
​اما ضریب یک هاست چه چیزی را به کاربر نشان میدهد؟ خیلی ساده است، به عنوان مثال اگر ضریب هاست keep2share در فایل گیر 2 معرفی شده است، به این معنی است که اگر کاربر در فایل گیر یک لینک keep2share به حجم 100 مگابایت را مستقیم کند، به میزان 200 مگ از موجودی اکانت کاربر کسر می شود.​
بطور پیش فرض ضریب همه هاست ها در فایل گیر 1 فرض شده است به استثناء آن هاست هایی که ضرایبشان در صفحه اصلی درج شده است.

فایل گیر، مستقیم کننده لینک ها
Copyright ©2007 - 2024, Filegir

Filegir on Facebook Filegir on Instagram